Опалювальні котли Tenko Digital і Tenko Standart Digital вже в продажу

12 жовтня 2016 р.

Компанія Tenko випустила дві нові серії електричних котлів - Digital і Standart Digital - і вже сьогодні ви можете придбати їх в магазині Навітек. Тепер на додачу до низької вартості і високому ККД продукції додалися нові корисні функції.

Електрокотли vs газові котли

Тарифи на газ і опалення - головний біль кожного українця. І якщо в багатоквартирних будинках особливо «Не розвернешся» з вибором джерела тепла, то в приватному будинку або на дачі ви вільні робити те, що вигідно саме вам.

Через постійно зростаючих тарифів на газ, власники будинків вибирають електричні або твердопаливні котли. Останні - безумовно, найдешевші, але їх використання завжди пов'язане з додатковими діями (завантаження палива, очищення і т.ін.). Електрокотел для опалення будинки не вимагають такої уваги - підключив їх і користуйся.

Tenko Digital Standart

П'ять головних переваг електрокотлів в порівнянні з газовими

1. Економія по лічильнику

Якщо ще в 2015 році електричний опалювальний котел обходився дорожчим, ніж газовий, приблизно на 20%, то після останніх стрибків тарифів, ситуація змінилася. У 2016-2017 з ресурсної точки зору котли на електриці використовувати вигідніше на 20-25%.

2. Різниця в КПД

Ще одна перевага - високий ККД. При нагріванні води ТЕН віддає близько 99 відсотків енергії, в той час як газові моделі можуть похвалитися тільки цифрою, яка не перевищує 90%. Дешеві ж газові прилади зовсім вхолосту витрачають більше 25%, а будинок на виході отримує тільки 75%.

3. Ціна приладу

Вітчизняні прилади на газу коштують на 30-40% дорожче, ніж електричні, а ось у зарубіжних брендів різниця між газом та електрикою може становити 300%.

4. Встановлення та обслуговування

Встановлювати електричний котел і дешевше, і простіше: для нього не потрібна додаткова подача повітря. Єдине, про що варто подбати заздалегідь, це покупка джерела безперебійного живлення в разі припинення подачі електроенергії. Якщо потужність вашого котла менше 6 кВт, то вам навіть не потрібні дозвільні документи. Що стосується газового пристрою - доведеться робити спеціальний рукав, який буде «живити» полум'я повітрям. До речі, якщо з ладу виходить камера згоряння в газовому котлі, то це обійдеться вам дорожче, ніж заміна Тена в елетрокотле більш ніж на 40%. І не забувайте, що підвести газ до будинку - додатково стаття витрат, а електрична розетка - справа буденна на всій території країни.

5. Безпека

З точки зору безпеки електрокотли всі також виграють: немає прямого горіння газу, який має властивість вибухати і, звичайно, неможлива небезпечна для життя витік.

Відмінні особливості та переваги нових електрокотлів «Tenko»

Детально про старих серіях котлів Tenko ми розповідали тут . Тепер зупинимося на новинки компанії.

Серії опалювальних котлів Tenko Digital і Tenko Standart Digital - це поліпшені варіанти серій Економ і Стандарт відповідно. Їх номінальна потужність варіюється від 3 до 15 кВт, і вони здатні опалити приміщення до 150 кв.м. (З розрахунку 1 кВт на 10 кв.м). Від попередників їх відрізняє:

 • захисний модульний контактор для дистанційного керування струмом;
 • наявність функціоналу для включення і виключення насоса до або після включення тенів;
 • двоступенева система захисту від перегрівання;
 • два датчика температури, в тому числі кімнатний програматор.

Це означає, що опалювальні котли Tenko стали ще більш гнучкими і індивідуальними. Тепер у власників нових приладів є можливість дистанційно керувати надходять струмом, регулювати температуру на двох датчиках, контролювати час роботи насоса і експлуатувати прилад ще довше завдяки системам захисту. А ще солідно економити.

Переваги котлів Tenko Digital і Standart Digital:

 1. Можливість встановити багатотарифний лічильник і обігрівати будинок в нічний час, коли вартість електроенергії нижче.
 2. Практично безшумна робота приладу.
 3. ККД на рівні 99-100%.
 4. Можливість встановлювати нижню і верхню межу температури води, при якій прилад буде або включатися, або вимикатися. Діапазон температур - від 30 до 90 градусів для серії Digital і від 0 до 90 - для серії Standart Digital.
 5. Оцинкований датчик і корпус з антикорозійною обробкою.
 6. Невеликі габарити і вага.
 7. Доступність комплектуючих матеріалів і не залежна від курсу долара ціна на них.

Для Tenko Standart Digital передбачена можливість каскадного підключення і наявність циркуляційного насоса.

Що ви повинні знати про компанії Tenko?

Tenko - це український виробник опалювального обладнання, для якого важливо зберігати свою продукцію в рамках високої функціональності і низьких цін. Всі прибори компанію сертифіковані, їх якість оцінили на українському ринку.

Для порівняння, аналогічні по функціоналу і якість товари з-за кордону стоять дорожче на 200-400%.

Цікавий бонус отримують покупці у виді післягарантійного обслуговування, що ставить її на порядок вище конкурентів.

Разом

Електричні опалювальні котли - розумна альтернатива газових приладів. Нові лінійки Tenko - це зручні, функціональні і вигідні прилади, які дозволять вам заощадити на опаленні та відчувати себе комфортно.

Якщо у вас залишилися якісь питання, якщо Вам потрібна допомога у виборі, звертайтеся за телефонами, які ви бачите в шапці сайту - ми обов'язково підкажемо. А якщо вже визначилися з покупкою, то запрошуємо вас в каталог.

Відгуки покупців

Ваш відгук буде першим.

+10 грн

Залишити відгук

Увага: щоб повідомлення пройшло модерацію, будь ласка, ознайомтесь з правилами публікації відгуків.

Останні новини