Пускозарядні пристрої для вантажівок та важкої спецтехнікі
Не тільки легкові автомобілі мають проблеми з акумулятором, що сів. Особливо взимку ця проблема ще більш гостро стоїть для важкої професійної техніки, тому що від простоїв втрачаються гроші. У тих місцях, де немає можливості скористатися альтернативним джерелом харчування, на допомогу прийде автономне пускозарядний пристрій Detako Carku E-Power 99А.
Двигун важкої техніки зазвичай зводиться від АКБ з напругою 24 Вольта. На українському ринку є багато подібних пристроїв на 12/24 Вольта, від виробників Awelco, Deca, Forte і т.д. Однак всі вони громіздкі і застосовні в умовах сервісних станцій технічного обслуговування. Але бувають ситуації, особливо в зимову пору року, коли немає можливості підвезти до транспортного засобу пусковий пристрій або запасний акумулятор для запуску двигуна: влітку машина заглохла в поле, взимку великий саморозряд, старий акб, техніка не працювала в міжсезоння і т.д.
Акумуляторні батареї вантажного і легкового транспорту чутливі до температур. Особливо це створює труднощі в зимовий період. Багато водіїв стикаються з проблемою запуску двигуна. Неприємна ситуація може виникнути якщо забули вимкнути бортові прилади, або просто при тривалій стоянці. Електроліт стає в'язким, та батарея втрачає до 40% ємності. А адже на морозі необхідні значно більші пускові струми, щоб провернути двигун.
Легкове авто можна просто штовхнути, а що робити з вантажівкою або дорожнім катком? Ця проблема характерна для техніки, яка стоїть на вулиці або в холодних гаражах. Часто в спартанських умовах зимують екскаватори, трактори, дорожні катки, трактори, вантажівки та інша техніка комунальних служб та будівельних організацій. Проблема з запалюванням виявляється в самий невідповідний момент. І тоді, врятувати ситуацію може якісне пускозарядний пристрій (ПЗУ). Саме воно пожвавить холодний двигун і акумуляторну батарею.
Особливості сучасних ПЗУ
Пускозарядний обладнання використовується не тільки для зарядки АКБ, або щоб завести двигун електростартером. ПЗУ затребувані для бензинових і дизельних двигунів легкових, і вантажних автомобілів, автобусів, всюдиходів, бульдозерів, фур, мотоциклів, танків, важкої спецтехніки, водного транспорту, сільськогосподарської техніки. Головний плюс - це можливість запуску двигуна при абсолютно розрядженою батареї і навіть без неї. Пуск відбувається за рахунок можливості пристрою виробляти великі струми.
Пускозарядні пристрої діляться на:
- конденсаторні;
- імпульсні;
- трансформаторні;
- акумуляторні.
- Конденсаторні ПЗУ мають дуже складну схему. Головною робочою частиною є конденсаторний блок великої місткості. Завдяки йому, агрегат здатний запустити мотор, навіть при 5% ємності. ПЗУ заряджається від залишкових струмів і видає розряд, запускаючи мотор. Часте використання конденсаторних ПЗУ сприяє швидкому зносу дорогих акумуляторів. Крім того, вони складні і небезпечні в роботі. Якщо пошкоджений або висох конденсатор - пристрій відремонтувати неможливо.
- Імпульсні ПЗУ працюють завдяки високочастотному инвертору. Апарат підвищує частоту струму, а потім знижує і випрямляє. При цьому створюються необхідні умови для запуску двигуна і зарядки батареї. Коштують недорого, але не можуть працювати без мережі 220 Вольт. А ще бояться морозу і чутливі до перепадів напруги.
- Трансформаторні пускозарядні пристрої знижують і випрямляють струм, а потім подають його на клеми. В цілому вони надійні, практичні і універсальні. Недолік - прив'язка до мережі і великі габарити. Коштують недешево і затребувані в гаражах або на станціях техобслуговування.
- Акумуляторні ПЗУ призначені для використання далеко від електричних мереж. Виробники цих автономних пристроїв називають їх по-різному: бустерами, зовнішніми АКБ, або Jump Starter. Більшість цих машин багатофункціональні і використовуються повсюдно.
Бустер являє собою переносну Високоємкий акумуляторну батарею сухого типу. Літій-іон-полімерні або літій-залізно-фосфатні батареї замінили важкі свинцево-електролітні. Так, непомітно, сталася маленька революція в АКБ. Вони стали компактними, зручними та функціональними.
Зараз, коли компактний бустер може вирішити більшість завдань не має сенсу замовляти громіздкі, застарілі варіанти.
На що звернути увагу підбираючи пускозарядний пристрій?
Є кілька важливих властивостей:
- Напруга ПЗУ має відповідати тому, що видає акумулятор. Працюючи на максимумі, прилад швидко зношується. Устаткування для легкових машин видає 12 Вольт, а в вантажівках бортова мережа функціонує від 24 Вольт.
- Сила струму повинна відповідати обсягу двигуна транспортного засобу. Підходять показники до 10% від ємності АКБ. Особливо важлива ємність ПЗУ взимку, чим більше ємність, тим вища ймовірність вдалого запуску.
- Рівень пускового струму повинен відповідати потужності встановленого на автомобілі стартера.
- Добре якщо це портативний, автономний пристрій, щоб була можливість запустити транспорт не тільки в гаражі, а й в місті, на трасі, або в поле.
Чому варто вибрати Detako Carku E-Power 99А
Двигуни важкої техніки, в тому числі і вантажних автомобілів і сільсько-господарської техніки заводяться від АКБ з напругою 24 Вольт. Більшість пускозарядних пристроїв на 24 Вольта можуть працювати тільки там, де є електромережу. Але що робити, якщо нема звідки взяти електроживлення? Ось тут на допомогу прийдуть портативні ПЗУ Detako Carku E-Power 99А.
Це акумуляторний бустер, він відрізняється багатофункціональністю та високою продуктивністю. З його допомогою можна запустити двигун з напругою бортової мережі від 12 до 24 Вольт. Це якісне італійське обладнання з вбудованим літій-полімерним акумулятором з тривалим ресурсом роботи.
Основні технічні характеристики і переваги бустера DETAKO CARKU E-Power 99А:
- стійка до пікових навантажень батарея;
- можливість запуску двигуна в холодну пору року і навіть без акумулятора;
- ємність вбудованої батареї 40000 мАг, максимальний струм - 2000 Ампер;
- наявність порту USB дозволяє заряджати більшість гаджетів з напругою 5 Вольт;
- захист від неправильного підключення до клем АКБ;
- захист від зворотних струмів і короткого замикання;
- вага становить всього 2.2 кг;
- тривалість зарядки 9-10 годин;
- діапазон температур для запуску від -30 градусів до +60 градусів;
- потужний LED ліхтар протягом декількох діб може висвітлювати місце роботи;
- дисплей інформує про можливі несправності при підключенні.
Купити пуско-зарядний пристрій Detako Carku E-Power 99А в Україні можна на сайті інтернет-магазину Навітек. Виробник - відома в даному сегменті фірма CARKU. Інноваційні розробки та рішення, висока якість виробів, дотримання правил і стандартів, відповідність технічним характеристикам - відмінні риси цієї компанії.
Відгуки покупців
Ваш відгук буде першим.
Залишити відгук