Донатимо 3% від продажу на ЗСУ

Партнерська програма

Інтернет-магазин НАВІТЕК запрошує до співпраці блогерів, відеоблогерів, активних користувачів соціальних мереж та інших інфлюєнсерів для участі у партнерській програмі на взаємовигідних умовах. Якщо у вас є активна аудиторія, Ви експерт у своїй тематиці, ведете діяльність чесно та дотримуючись етичних принципів, наша пропозиція є точною для Вас, незалежно від розмірів вашої аудиторії.

Переваги участі у партнерській програмі

  • Додаткове джерело монетизації: Заробляйте відсоток від кожного виконаного замовлення за своїм реферальним посиланням. Чим більше продажів здійснюється за посиланням, тим більше ви заробляєте!
  • Додаткове джерело мотивації для автора: На голому ентузіазмі довго працювати неможливо. Співпраця з нами дозволить не лише інформувати аудиторію, а й продавати товари без додаткових зусиль та витрат на технічні моменти, склад, логістику, персонал тощо. Це буде добрим джерелом мотивації для автора продовжувати своє улюблене заняття не відволікаючись.
  • Розширення аудиторії для майданчика: Працюючи з офіційними виробниками та дистрибуцією ми маємо дуже широкі можливості з інформування, уточнення характеристик, отримання товарів для тестів тощо. Активна співпраця з нами зрештою веде до залучення нових підписників, розширення аудиторії та підвищує рівень довіри завдяки якості наших продуктів та послуг.
  • Лояльність компанії: Крім іншого партнери мають величезну лояльність від нашої компанії для своєї професійної діяльності у вигляді дисконтів на придбання товарів, тестування новинок і т.д.
  • Підтримка та інструменти: Ми надаємо всю необхідну статистику за партнерською програмою, інформацію про товари для ефективного просування, а також оперативну підтримку у вирішенні будь-яких питань.

Вимоги для участі у партнерській програмі

Всі наші вимоги виходять виключно з здорового глузду для фільтрації шахраїв. Ми ведемо чесну діяльність і хочемо бачити те саме в наших партнерах.

  • Прочитати цей текст від початку до кінця та ознайомитись із сайтом.
  • Інтернет ресурс повинен мати мінімальний “вік” від одного року і більше.
  • Немає вимог до мінімальної кількості передплатників/відвідувачів, але “новонароджені” та зареєстровані “на перспективу” не розглядаються!
  • Автор має вести чесну діяльність та дотримуватися етичних принципів.

Як почати заробляти?

Просто натисніть кнопку нижче, заповніть заявку на участь у нашій партнерській програмі та почніть розміщувати унікальні реферальні посилання на своїх платформах.

Перед схваленням заявки у нас (або у Вас) можуть виникнути додаткові питання щодо роботи з партнерською програмою. Ми практикуємо індивідуальний підхід та відкриті до побажань зробити сервіс кращим. Не соромтеся, конструктивні та доброзичливі поради вітаються!

Після схвалення заявки Ви отримаєте повну інструкцію з умовами винагороди, інформацію про формування реферального посилання, а також доступ до чату для оперативного спілкування. Наша команда буде рада допомогти Вам з монетизацією та у досягненні успіху!