Донатимо 3% від продажу на ЗСУ

Клубні знижки

Запрошуємо до співпраці організації та клуби за інтересами: яхтинг, дайвінг, підводне полювання, клуби автомобілістів, риболовля, полювання, туризм, клуби моделістів, велосипедні клуби та всіх інших. Об'єднання однодумців по тематиці активного відпочинку і спорту.

Як отримати знижку при замовленні?

Члени партнерського клубу отримують знижку в розмірі 5-10% на будь-які товари нашого магазину. При замовленні товару на нашому сайті в поле коментарів необхідно вказати назву клубу членом якого Ви є або озвучити цю інформацію при замовленні по телефону. При отриманні товару необхідно підтвердити членство пред'явивши клубну картку або членський квиток! Знижки не поширюються на спеціальні пропозиції та акційні товари. У деяких випадках розмір знижки може бути перерахований в залежності від політики бренду або поточної ситуації на ринку. Остаточне рішення про суму знижки приймає менеджер, що обробляє замовлення.

Як стати партнером?

Якщо Ви зацікавлені в залученні більшої уваги аудиторії до свого клубу, а також посилення значущості своїх членських квитків, то наша партнерська програма буде дуже корисна вашому клубу. Для цього необхідно:

  • Розмістити інформацію про партнерство з магазином НАВІТЕК на вашому сайті.
  • Подати заявку у довільній формі через форму зворотного зв'язку, вказавши назву клубу, адресу сайту, ім'я та телефон контактної особи.