Робота з дилерами

НАВІТЕК - це торгова компанія, що займається продажем техніки для активного відпочинку.

Що постачаються нами обладнання, пристрої та технології використовуються в авіації, судноводінні, автовождение, OEM, туризмі та інших областях. Ми пропонуємо найкраще обладнання кращих світових виробників з чудовою якістю і найкращою ціною. З моменту створення нашої компанії ми успішно співпрацюємо з найбільшими світовими виробниками і їх офіційними представництвами в Україні.

Ми здійснюємо коректне ведення бізнесу - всі дії, рішення і поведінку, здійснювані без нанесення шкоди діловій репутації та економічної ситуації Фірми, її партнерів, клієнтів і розвитку ринку в цілому, а також працюємо з дотриманням інтересів клієнта і зміцнення партнерства.

Ми зацікавлені в розширенні дилерської мережі по всіх регіонах України.

Переваги роботи з нами

  • низькі ціни в поєднанні з широким асортиментом
  • наявність власного складу в Києві
  • до Ваших послуг грамотний і ретельно підібраний персонал
  • практично миттєва обробка замовлень, як з сайту онлайн, так і по телефону
  • резервування товару на Ваше замовлення
  • інформаційна підтримка клієнтів - на нашому сайті Ви зможете знайти повний каталог обладнання, що містить фотографії та опис товарів. Наш сайт щодня відвідує понад 2000 роздрібних і корпоративних покупців зі всіх регіонів України

Територіально діяльність компанії не обмежується Києвом, ми маємо можливість доставки замовлень в ряд міст України та співпрацюємо з транспортними компаніями.

Ціни

Дилери мають спеціальні ціни на нашому сайті. Якщо оборот вашого бізнесу в місяць перевищує 10 000 доларів, то ми готові надати для Вас спеціальні ціни. Існують приводи для зниження цієї планки, тому не соромтеся задати питання про можливість отримання дилерських цін при менших оборотах.

Оплата

Відгрузка товару проводиться на умовах 100% передоплати. Під передоплатою тут мається на увазі те, що за товар потрібно заплатити до того, як його отримати на складі.

Також ми залучаємо до співпраці роздрібні магазини з якими можлива комісійна торгівля на підставі юридичних документів.

Доставка

Ми вміємо доставляти Ваші покупки в ряд міст, при цьому робимо це в залежності від міста призначення або прекрасно, або добре. Як правило, ми працюємо з багатьма транспортними компаніями, але всім рекомендуємо «Нічний експрес». Якщо Вам не підходить один із запропонованих нами перевізників, ми відправимо Ваш вантаж через один з транспортних каналів (авіа, авто, ж / д і т.д.) на наш або на Ваш смак.

ЯК РОЗПОЧАТИ?

Зареєструйтеся на сайті і обов'язково вкажіть Ваші контактні дані. Потім надішліть запит в формі зворотного зв'язку із зазначенням логіна на сайті і коментарем про регіон. Ваш аккаунт буде включений в групу дилерів і дилерські ціни стануть видні прямо на нашому сайті.