Подарункові сертифікати

Шановні покупці!

Подарункові сертифікати у вигляді пластикової картки - це попередній платіж, який дає можливість купувати товари, на суму еквівалентну його номіналу.

Якщо Ви не впевнені, що подарувати друзям або близьким, то завжди можна скористатися нашим подарунковим сертифікатом. Такий сертифікат гарантує, що подарунок припаде до смаку будь-якому, адже він сам зможе вибрати саме те, що йому потрібно.

Всі подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Переваги подарункових сертифікатів

Купуючи подарунок, Ви все одно ризикуєте помилитися в смаках, деталях, яких то не розкритих бажаннях людини, якій Ви хочете принести радість. Зрозуміло, Вашу увагу буде оцінено, однак задоволення від самого подарунка буде неповним, а в цьому ж і полягає сенс подарунка - радувати і приносити користь. Даруючи сертифікат, Ви можете бути впевнені на 100% - адже за допомогою сертифікату людина зможе вибрати саме те, що йому потрібно.

Визначившись з номіналом сертифікату, просто оформіть його замовлення по телефону або через інтернет і збережіть свій дорогоцінний час. Всі сертифікати Ви купуєте за номінальною вартістю, яка дорівнює їх вартості в роздробі. Термін дії сертифіката зазначений на звороті пластикової картки.

Корпоративним клієнтам

За допомогою наших сертифікатів Ви зможете зробити подарунки будь-якій кількості співробітників і ділових партнерів, включаючи тих, хто перебуває в інших містах України. Найширший лінійка товарів і ціновий діапазон представлених нами товарів на будь-який смак і достаток. До Ваших послуг великий вибір номіналів і категорій сертифікатів.

Увага: Спільно з подарунковими сертифікатами діє накопичувальна система дисконтних карток!