Донатимо 3% від продажу на ЗСУ

Каталог товарів Navionics

Країна: Италия


Морська картографія Navionics, від Італійського виробника електронних карт, підтримується більшістю сучасних ехолотів-картплотерів встановлених на рибальських катерах, приватних яхтах та рейсових суднах для безпечної навігації. Список сумісних пристроїв дуже великий: Lowrance, Raymarine, Simrad, Humminbird і т.д. Якісний картографічний матеріал використовується замість застарілої паперової лоції та продається на електронному носії у вигляді окремих морських квадратів, акваторія яких цікавить клієнта.

GPS картографія для туризму, автомобілів та авіації стала звичною частиною нашого життя, але мало хто знає, що Navionics – перша компанія, яка вирішила кардинально змінити спосіб географічного орієнтування на воді.

Світовий успіх італійської торгової марки Navionics забезпечили два захоплені справою ентузіасти – Джузеппе Карневалі та Фоско Б'янкетті. Згодом вони зібрали команду грамотних інженерів, яка сьогодні працює у всьому світі. У 1984 році вони створили перший електронний картографічний пристрій. В Navionics втілили в життя концепцію сучасної навігації та зробили з неї продукт, який продається у звичайному магазині. Не дивно, що компанія швидко зайняла лідируючу позицію в галузі морської картографії. Технологічні інновації та якість продукції дозволяють їй залишатися еталоном якості у поєднанні з ціновою доступністю. Електронні карти забезпечують безпеку та зручність для сучасної навігації. Вироби компанії створили ринок навігаційного обладнання.

Сьогодні торгова марка має унікальну команду досвідчених інженерів, а також молодих фахівців, які привносять нові ідеї та свіжі рішення. В результаті згуртованої роботи досвідчених розумів і молодих талантів світло може бачити продукцію, яка випереджає свій час і в той же час просту в користуванні і функціональну.

Як відомо, для геніальних винаходів мало однієї технічної бази та грамотних кадрів, потрібна захопленість та пристрасть. Усі, хто тут працює, так чи інакше є клієнтами власної фірми! Тут зібралися любителі активного відпочинку на свіжому повітрі і тому самі тестують продукцію, а що може бути найкраще? Цікаво, що засновників торгової марки Navionics Джузеппе Карневалі та Фоско Б'янкетті часто самі випробовували свої вироби у польових умовах. Ці активні люди, які цікавляться, відвідують кораблі, перевіряючи як працює картографія. Ходять на лижах у гори, щоб самостійно випробувати обладнання.

Власні дослідження дозволили створити в картах Navionics інформаційну базу солоних та прісних водойм по планеті, внести на неї безліч річок та озер. Компанія працює для мандрівників, туристів, рибалок. Ось деякі особливості продукції фірми:

  • Карти покривають весь світ;
  • Відновлені карти доступні онлайн;
  • Єдина картографічна база, яка містить необхідні дані;
  • Картографія характеризується доступністю у використанні та має докладну інформацію для навігації;
  • Реалізовано доступ до нотаток користувачів, які можуть бути корисними;
  • Більшість сучасних картплотерів підтримують формат Navionics;
  • Працюють на сучасних мобільних пристроях.

Успіх компанії забезпечений тим, що команда робить свою продукцію буквально для себе. Зараз це шановний бренд зі світовим ім'ям та унікальним функціоналом. Наприклад: користувацький шар SonarChart за наявності ліцензійної підписки дозволяє отримувати уточнені дані користувача від інших власників картографії. Функція SonarChart Live створює власні карти в реальному режимі часу і дозволяє робити персональну карту водойми, навіть там, де її зовсім немає.

Гарантійні зобов'язання Navionics

Інтернет-магазин НАВІТЕК пропонує ліцензійні картки з повною підтримкою шару SonarChart та можливістю оновлення, які реєструються на офіційному сайті виробника.

Останні новини


Navionics Dunay Gold 5G611S2Код: 004906
5 500
 

Карта водних об'єктів найавторитетнішого виробника Navionics.

  • Квадрат: 5G611S2 (р. Дунай)
Navionics Dniper Gold 5G612S2Код: 001165
5 550
 

Карта водних об'єктів авторитетного виробника Navionics.

  • Квадрат: 5G612S2 (р. Дніпро)
Navionics Black Sea Gold 43XGКод: 000797
10 050
 

Мапа водних об'єктів найавторитетнішого виробника. Квадрат: 43XG (Дніпро, Чорне, Азовське, Середземне море)

Navionics PlatinumКод: 000852
10 050
 

Карта водних об'єктів найавторитетнішого виробника.

  • Квадрат: 35P (Дніпро, Чорне, Азовське, Середземне, Мармурове, Егейське море)

Відгуки покупців

Ваш відгук буде першим.

+10 грн

Залишити відгук

Увага: щоб повідомлення пройшло модерацію, будь ласка, ознайомтесь з правилами публікації відгуків.

Офіційний дилер Navionics в Україні - компанія НАВІТЕК. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки офіційно завезені товари цієї торгової марки, що пройшли митне очищення, мають всю необхідну сертифікацію, гарантійну та після гарантійну підтримку в офіційних сервісних центрах. Купуючи товари Navionics в нашому інтернет-магазині ви можете бути впевнені у винятковій якості, безмежній лояльності та дотриманні прав споживачів згідно законів України. Купуючи в інших магазинах, стережіться підробок та контрафактної продукції.