Каталог товарів Schutz

Країна: Германия


Schutz – це провідний міжнародний виробник промислової упаковки, що пропонує широкий асортимент IBC (Intermediate Bulk Container – Контейнери середнього обсягу) та бочок. Продукція Schutz допомагає нашим клієнтам оптимізувати економічність та покращити екологічні показники своїх ланцюжків постачання.

З початку свого заснування у 1958 році компанія Schutz ставить перед собою завдання розробки та впровадження передових технологічних рішень, що є ключовим фактором успіху її розвитку. Орієнтовані на потреби клієнтів та з повагою до навколишнього середовища, бренд прагнемо розуміти та вирішувати їхні проблеми.

Головні компетенції інженерів Schutz лежать у галузі обробки металів та пластмас. Експерти, розташовані в штаб-квартирі в Зельтерсі та на представництвах по всьому світу, активно займаються розробкою, виробництвом та продажем інноваційних продуктів та запатентованих технологій. Прагнуть глибоко розуміти кожну деталь технологій, що застосовуються, та будувати свою стратегію на оволодінні цими знаннями.


Schutz Recobulk, 1000 литровSchutz Recobulk, 1000 литровКод: 016400
11 150
 
  • Об'єм: 1000 літрів
  • Розміри: з піддоном 120 x 100 х 116 см ± 5%
  • Вага: 51.1 кг
Schutz Ecobulk, 1000 литровSchutz Ecobulk, 1000 литровКод: 016401
15 854
 
  • Об'єм: 1000 літрів
  • Розміри: з піддоном 120 x 100 х 116 см ± 5%
  • Вага: 50.7 кг

Відгуки покупців

Ваш відгук буде першим.

+10 грн

Залишити відгук

Увага: щоб повідомлення пройшло модерацію, будь ласка, ознайомтесь з правилами публікації відгуків.

Офіційний дилер Schutz в Україні - компанія НАВІТЕК. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки офіційно завезені товари цієї торгової марки, що пройшли митне очищення, мають всю необхідну сертифікацію, гарантійну та після гарантійну підтримку в офіційних сервісних центрах. Купуючи товари Schutz в нашому інтернет-магазині ви можете бути впевнені у винятковій якості, безмежній лояльності та дотриманні прав споживачів згідно законів України. Купуючи в інших магазинах, стережіться підробок та контрафактної продукції.