Каталог товарів Hexagon Ragasco

Hexagon Ragasco logo

Країна: Норвегия


Компанія Hexagon Ragasco відома своїми інноваційними розробками в галузі газових балонів. Вони спеціалізуються з виробництва композитних газових балонів, які є альтернативою традиційним металевим балонам.

Балони Hexagon Ragasco виготовляються з композитних матеріалів, таких як скловолокно та пластик. Ці матеріали забезпечують міцність балонів при невеликій вазі, що робить їх легкими для перенесення та встановлення. Одна з головних переваг композитних балонів – це їхня стійкість до корозії. На відміну від металевих балонів, композитні балони не схильні до іржі або інших форм руйнування, викликаних впливом навколишнього середовища.

Hexagon Ragasco приділяє велику увагу безпеці. Їхні балони проходять суворі тести та сертифікацію, щоб гарантувати, що вони відповідають стандартам безпеки та нормативам. Композитні газові балони можуть використовуватися для зберігання та транспортування різних газів, включаючи пропан, бутан та природний газ. Вони знаходять застосування у різних галузях, включаючи побутову сферу, ресторанну справу, медицину та багато інших.

Використання композитних матеріалів у виробництві балонів Hexagon Ragasco також має екологічні переваги. Вони можуть бути утилізовані з меншими негативними впливами на довкілля, ніж металеві балони. Hexagon Ragasco є світовим лідером у галузі виробництва композитних газових балонів. Вони мають широку клієнтську базу і поставляють свою продукцію до багатьох країн світу.

Інноваційні балони Hexagon Ragasco є ефективним і надійним рішенням для зберігання та транспортування газів, забезпечуючи безпеку та зручність використання в різних сферах життя та промисловості.


Hexagon Ragasco HR24.5LHexagon Ragasco HR24.5LКод: 014657
4 249
 
 • Об'єм: 24.5 літра
 • Різьблення горловини: М 26 x 1,5 (6г/6Н)
 • Різьблення на вихід до редуктора: М 21,8 (14 ниток, ліва)
Hexagon Ragasco HR12.5LHexagon Ragasco HR12.5LКод: 014655
4 499
 
 • Об'єм: 12.5 літра
 • Різьблення горловини: М 26 x 1,5 (6г/6Н)
 • Різьблення на вихід до редуктора: М 21,8 (14 ниток, ліва)
Hexagon Ragasco HR18.2LHexagon Ragasco HR18.2LАкціяКод: 014656
4 899
 
 • Об'єм: 18.2 літра
 • Різьблення горловини: М 26 x 1,5 (6г/6Н)
 • Різьблення на вихід до редуктора: М 21,8 (14 ниток, ліва)
Hexagon Ragasco HR33.5LHexagon Ragasco HR33.5LАкціяКод: 016725
6 499
 
 • Об'єм: 33.5 літра
 • Різьблення горловини: М 26 x 1.5 (6г/6Н)
 • Різьблення на вихід до редуктора: М 21.8, 14 ниток, ліва

Відгуки покупців

Ваш відгук буде першим.

+10 грн

Залишити відгук

Увага: щоб повідомлення пройшло модерацію, будь ласка, ознайомтесь з правилами публікації відгуків.

Офіційний дилер Hexagon Ragasco в Україні - компанія НАВІТЕК. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки офіційно завезені товари цієї торгової марки, що пройшли митне очищення, мають всю необхідну сертифікацію, гарантійну та після гарантійну підтримку в офіційних сервісних центрах. Купуючи товари Hexagon Ragasco в нашому інтернет-магазині ви можете бути впевнені у винятковій якості, безмежній лояльності та дотриманні прав споживачів згідно законів України. Купуючи в інших магазинах, стережіться підробок та контрафактної продукції.